✓ Ar manai, kad turi būti tobulas?
✓ Norėtum tapti geriausia savo versija?
✓ Skaitai knygą po knygos?
✓ Nuolat kažko mokaisi?
✓ Dažnai lankaisi seminaruose?
✓ Norėtum būti palaikanti žmona?
✓ Stiprus ir tvirtas vyras?
✓ Geresnė mama / šaunesnis tėtis savo vaikams?
✓ Manai, kad reikia sveikai maitintis?
✓ Reguliariai sportuoti?
✓ Ieškai pusiausvyros tarp savo vyriškosios ir moteriškosios energijų?
✓ Svajoji tiesiog viską mesti ir išvažiuoti?
✓ Tave žavi Tailandas?
✓ Norėtum daugiau laiko skirti sau?
✓ Daugiau laisvės ir meilės savo gyvenime?

Jei bent į du klausimus atsakei “Taip” – šita knyga kaip tik tau!

„Didžiausias pokytis tavo gyvenime įvyks ne tada, kai bandysi tapti tuo, kuo nesi, o tada, kai tapsi savimi!”

Nuotaikingas, atviras ir gilus romanas kviečia keliauti kartu su knygos herojais. Nuo pat
pirmo perskaityto sakinio tu jau tapsi “Programos” dalyviu. Galėsi laikytis disciplinos, anksti
keltis, daryti mankštą, sveikai maitintis, medituoti arba viską paleisti ir tiesiog mėgautis
kelione su bilietu į vieną pusę.

Atsargiai – šis romanas gali pakeisti tavo gyvenimą!

Ši knyga – tarsi „trys viename“.

Pirma, tai romanas. Jeigu nori tiesiog gero laiko su knyga – skaityk tik pagrindinį tekstą.

Antra dedamoji – užrašai iš dienoraščio. Kiekvienos dienos pabaigoje rasi „Vakaro refleksiją“: maisto dienoraštį, dėkingumo dienoraštį ir pozityvią intenciją ateinančiai dienai. Jeigu nori giliau pažvelgti į šitą kelionę, jeigu nori kartu keliauti, valgyti, dėkoti ir planuoti – kviečiu skaitant kiekvieną skyrių užmesti akį ir į „Vakaro refleksijas“.

◇ Trečiasis knygos pjūvis yra asmeninio koučingo klausimai ir užduotys. Palikau tau tuščios vietos prie kiekvieno klausimo, kad įkvėpčiau tave nuoširdiems atsakymams. Kviečiu skaitant knygą išgyventi ir savo vidinę kelionę. Tiesa, jei nesi tam nusiteikęs ar tiesiog tingi, visiškai neprivalai to daryti.

Giliai įkvėpk, iškvėpk, atsipalaiduok ir tiesiog leisk viskam vykti savaime…

Monica Dream..

Apie autorę

Esu Monika Bobinienė – keliautoja, rašytoja, verslininkė, koučingo specialistė, mama, žmona, dukra. Galėčiau vardinti šimtus savo vardų, bet ar jie iš tiesų ką nors reiškia?

Visai nesislėpiu už savo slapyvardžio – Monica Dream gimė mano nesibaigiančiose kelionėse, kad kelyje sutiktiems bendražygiams iš viso pasaulio nereikėtų laužyti liežuvio.

Parašiau šią knygą, nes negalėjau nerašyti. Tai tiesiog įvyko.

Išleidau ją, nes atrodė nesąžininga nepasidalinti su kitais.

Gyvenime, darbe, kelionėse sutinku šimtus žmonių ir kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad mūsų tikslai, norai, mūsų rūpesčiai ir problemos, mūsų skausmai ir baimės tokie panašūs… O mes patys – tokie unikalūs. Jei tik išmoktume atverti širdis ir tiesiog būti… Būti čia ir dabar… Būti savimi…

Jeigu paėmei į rankas šią knygą, vadinasi, ji turėjo pas tave ateiti. Atverk širdį ir leiskis kartu su manimi į kelionę…

Monica Dream..

KNYGOS SKYRIAI

1. Karantinas
2. Baimė..
3. Kelyje į niekur
4. Kokias žinutes sau siunčiam sapnuose?
5. Debesų vaikelis nuodėmių mieste
6. Ar švaistyti laiką – meilė sau?
7. Kelionė laiku
8. Gyvenimas kaip karnavalas! Pabaiga..
9. Ir vėl iš naujo.
10. Gal to niekada nebuvo?

PARSISIŲSKITE KNYGOS IŠTRAUKĄ

IŠ KNYGOS PRISTATYMO:

Kas mane pažįsta, tikriausiai žino mano didžiulę aistrą kurti vizijų lentas arba, kaip aš vadinu – Svajonių Žemėlapius. Mėgstu organizuoti Svajonių žemėlapių kūrimo dirbtuves ir dalintis savo patirtimi bei žiniomis, norėdama kitiems padėti pasiekti savo tikslų. Per užsiėmimus pasakoju kaip kurti vizijų lentą pagal Feng Shui.

Pagal Feng Shui mūsų gyvenimą sudaro 9 sritys: Aš pats, Meilė, šlovė, materija (pinigai, daiktai), sveikata ir mūsų šaknys (protėviai), tobulėjimas, karjera, kelionės ir gyvenimo vedliai (parodantys mums kryptį), bei vaikai. Apie kiekvieną iš tų sričių galėčiau kalbėti valandų valandas, tačiau kalbėdama apie savo knygą norėčiau papasakoti apie vaikus. Gyvenimo etapas, kai norime susilaukti vaikų ganėtinai trumpas. Kurti Svajonių žemėlapių į mano dirbtuves susirenka įvairiausių žmonių, tikrai ne visi turi vaikų ar tuo momentu nori jų turėti. Dažnai išgirstu klausimą, o ką daryti su ta sritimi, jeigu šiuo metu vaikų nėra tavo svajonių sąraše?

Pagal Feng Shui – ta skiltis iš tiesų nėra vadinama “vaikai”. Tai gyvybinės kūrybinės energijos sritis. Rytuose tikima, kad vaikui sukurti reikalinga gyvybinė energija, ta pati energija reikalinga sukurti verslą, parašyti knygą, suorganizuoti renginį, nupiešti paveikslą. Juk dažnai įvairius projektus vadiname savo “vaikais”. Norėčiau jūsų paprašyti minutę susimąstyti ir pagalvoti, kas yra jūsų vaikas? Kam jūs norėtumėt panaudoti savo gyvybinę energiją? Ką norit sukurti?

O aš papasakosiu istoriją apie savo gyvenimo “vaikus”. Prieš daugiau nei šešerius metus aš susilaikiau nuostabios dukrytės. Ji gimė išnešiota, stipri, sveika ir be galo graži. Dabar, kai pagalvoju, kaip simboliška.. Davėm jai vardą – Svajonė. Su savo Svajone turėjau galimybę praleisti dvylika jos gyvenimo dienų ir naktų, tada ji išėjo. Tiesiog vieną rytą Svajonė nebeprabudo.. Tai buvo SKMS – Staigios Kūdykių Mirties Sindromas – priežastis, kurią įrašo medicinos ekspertas, kai neranda jokios mirties priežasties. Mano kelionė į susitaikymą buvo ilga ir lėta. Visą motinystei skirtą energiją nukreipiau į savo verslo kūrimą. Mano verslas, tapo mano kūdikiu. Tačiau šiandien ne apie tai. Mintis, kurią galiausiai išsinešiau iš skaudžiausios kada nors turėtos patirties – daugiau jokiais būdais nebeužkirsiu kelio vaikams ateiti į mano gyvenimą. Pamenat tuos jaunystės laikus, kai nėštumo bijai, kaip didžiausios negandos? Kai šokinėji iš laimės nėštumo testui parodžius neigiamą rezultatą, o po nesaugios nakties bėgi į vaistinę pirkti skubiosios pagalbos tabletę.

Po Svajonės mirties mano gyvenimas apsisuko 180 laipsnių kampu. Pasakiau sau: “imsiu, kiek Dievas duos”. Bet.. nedavė. Po dviejų metų nesėkmingų bandymų vėl pastoti, jau buvau beprarandanti viltį. Per tuos du metus tiek daug visko įvyko. Pirma – savaiminis persileidimas aštuntą nėštumo savaitę. Dar po pusmečio – gresiantis gimdos kaklelio vėžys. Sužinojus šitą diagnozę, gydytojai iš karto paskyrė operaciją. Žinojau, kad operacija labai sumažina šansus pastoti, todėl išsiprašiau dar kelių mėnesių pabandyti. Su vyru sutelkėm visas jėgas ir atradom Kreitono modelį. Tai Natūralaus Šeimos Planavimo metodas, kuris remiasi nuodugniu savęs stebėjimu ir bandymu palaikyti kuo sveikesnę organizmo būklę, pasitelkus kraujo tyrimus, dietą ir pan. Praėjo vos mėnuo nuo pirmosios konsultacijos su specialistu, kai mums nusišypsojo didžiausia laimė – teigiamas nėštumo testas. Po devynių mėnesių džiaugsmingo laukimo gimė mano Leonora.

Jau po pirmos nakties su naujagimiu ligoninėje pasakiau vyrui – noriu dar vaikų! Gamta taip jau sukūrė moters organizmą, kad šansų labai greitai pastoti po gimdymo nedaug, o ypač ilgai maitinant krūtimi. Pirmus metus džiaugiausi motinyste ir per daug nesijaudinau, kad nebus pametinukų. Tačiau laikui bėgant pastebėjau, kad vėl kiekvieną mėnesį prasidėjusį ciklą pradedu išgyventi, kaip skaudžią netektį.

Šita situacija mane ir atvedė prie to, kas vyksta romane Svajonių žemėlapis. Aš tikiu asmenybės augimu per šeimą. Išmoksti gyventi su savimi, tada su antrąja puse, tuomet atsiradus vaikui vėl mokaisi ir augi. Taip kiekvienas naujas vaikas atėjęs į šeimą vis paaugina mus į viršų. Būnam priversti viską suspėti, sudėlioti, sustrateguoti, pasidalinti atsakomybėmis ir pan. O jeigu naujas vaikas į šeimą neateina, gyvenimas pamažu tampa gražus, idiliškas, viskas pamažu susidėlioja į vietas ir gyvenam savo susikurtam “rojuje”. Taip nutiko ir mums. Tačiau aš netikiu, kad galima ilgai ištovėti vietoje ir išbūti tam “rojuje”. Jeigu neini į priekį, pamažu pradedi riedėti atgal. O aš taip norėjau į priekį! Nuolat gyvendama su tikslu susilaukti vaikų prisiklausiau įvairiausių patarimų. Vienas jų – pakeisti aplinką bei atsikratyti bet kokio streso. Taip gimė mintis pagaliau įgyvendinti seną svajonę ir ilgam leistis į kelią. Tailando vaizdai kaip iš atviruko, saulė, jūra ir skanus maistas, kuo puikiausiai motyvavo tokiam žingsniui. Pasitraukiau iš verslo valdymo, išsikėliau naujų iššūkių ir pradėjau naują gyvenimo etapą.

Beje, kelionėje prisiminiau seną gerą Kreitono metodą, todėl kelyje mane nuolat sekė griežta disciplina. Sveikas maistas, miegas, sportas, meditacija bei daug kitų praktikų, kurios turėjo padėti tapti tobula savo versija ir pagaliau įgyvendinti savo tikslus. O Tailandas – pasirodė tobula šalis tokiam gyvenimo būdui.

Noriu pakviesti tave į kelionę. Noriu, kad tu skaitydamas knygą keliautum kartu su manimi. Kaip man sekėsi ir kuo viskas baigėsi – rasi knygos puslapiuose.

Beje, knyga susideda iš trijų dalykų:

Pirma tai romanas. Jeigu nori tiesiog gero laiko su knyga – skaityk tik pagrindinį tekstą. 

Antra dedamoji – užrašai iš dienoraščio. Kiekvienos dienos pabaigoje rašydavau vakaro refleksiją: maisto dienoraštį, dėkingumo dienoraštį ir pozityvią intenciją ateinančiai dienai. Jeigu nori giliau pažvelgti į šitą kelionę, jeigu nori kartu su manimi valgyti, dėkoti ir planuoti – kviečiu skaitant užmesti akį į Vakaro refleksijas.

Trečioji dedamoji yra savikoučingo klausimai ir užduotys. Palikau tau tuščios vietos prie kiekvieno klausimo, kad skaitydamas galėtum pareflektuoti su savimi ir lygegrečiai eiti savo keliu. Kviečiu skaitant knygą išgyventi ir savo kelionę.

Neatskleisiu kuo baigiasi knyga, bet pasakysiu vieną mintį, kurią norėčiau, kad šiandien išsineštum:

Didžiausias pokytis tavo gyvenime įvyks ne tada kai bandysi tapti tuo, kuo nesi, o tuomet kai tapsi savimi!

Gero skaitymo!

Monica Dream..

„Naujai gyvybei reikia devynių mėnesių, kol iš idėjos, iš energijos žybsnio ji tampa žmogumi. Man prireikė devynių mėnesių kelionės po pasaulį ir save, kad tapčiau savimi. Kad iš nesibaigiančių bandymų tapti tuo, kuo nesu, pažiūrėčiau į veidrodį ir išmokčiau tiesiog būti. Su savimi ir savimi. Tikiu, kad kaip ir ką tik gimusio kūdikio, taip ir manęs dar laukia ilga kelionė į brandą. Mano gyvenimas prasideda čia ir dabar..“


Iš romano „Svajonių žemėlapis“

PARSISIŲSKITE KNYGOS IŠTRAUKĄ

Iš romano “Svajonių žemėlapis”:

Tai turėjo būti one way ticket istorija..

Tai turėjo baigtis po devyniasdešimties dienų laiminga pabaiga.. Ši knyga neturėjo būti apie meilę..

Rašiau, nes man buvo įdomu, kas bus toliau..

Tai prasidėjo banaliai, sėdint kavinėje ir geriant kavą..

Tai buvo pirmoji Programos diena. Programos, kuri turėjo baigtis rezulta- tu: graži, nėščia, laiminga, o skaitytojai – patenkinti, gavę pozityvią sėkmės istoriją ir kelrodį geresnio gyvenimo link..

Iš tiesų ši istorija prasidėjo gerokai seniau. Tada, kai jiedu, „nualinti“ tobulo gyvenimo ir išsiilgę nuotykių, susikrovė lagaminus ir dūrė pirštu į žemėlapį..

Tailandas..

Išsvajota nesibaigianti kelionė po Aziją visuotinės pandemijos akivaizdoje tapo nesibaigiančia kelione po save..

Atidarant vis naujas duris ir nerandant išėjimo.. Nuo moteriškumo paieškų iki balanso..

Nuo nevaisingumo iki priėmimo..

Nuo degradacijos iki nušvitimo..

Nuo abejingumo iki atleidimo..

Nuo pažeidžiamumo iki striptizo savo baimės akyse..

– Apie ką? – manęs vis dažniau klausdavo žmonės, išgirdę tuos paslaptingus žodžius „rašau knygą“.

– Apie mus visus, – atsakydavau.

– Apie Svajonių žemėlapį. Apie paprastą moterį, kuri gyvena kiekvieno mūsų viduje. Apie jos pomėgį kurti vizijų lentas. Apie vizualizacijas ir kaip tai virsta realybe. Apie kelionę per pasaulį ir kelionę po savo vidinį pasaulį. Apie moterį, kuri, palikusi įprastą gyvenimą, paskyrė visą save augimui. Kaip gėlė, kuri visus savo resursus skiria tik tam, kad jos žiedas išsiskleistų. Ji taip nori išsiskleisti. Nori kvepėti ir spindėti ryškiomis spalvomis. Nori džiuginti praeivius savo kelyje neapsakomu grožiu, ramybe ir harmonija. Nori mėgautis saulės spinduliais, gaivinančiu lietumi ir vakariniu vėjeliu, kedenančiu jai plaukus. O kai saulė nuo jos nusisuks, ji ramiai suskleis savo žiedą, užmerks akis tyliai dėkingumo maldai ir jaus savo šaknis giliai giliai žemėje. Ji žinos, kad po nakties vėl išauš rytas. Rytoj ji vėl žydės ir mėgausis saule. Ji pati spinduliuos neapsakoma meilės energija, įkvėpdama ir uždegdama gyvybės kibirkštėlę kiekvienam, kuris pakels akis ir sugebės pasigrožėti žiedu, išsiskleidusiu pakelėje.

Ši knyga apie Moterį. Apie kelią. Apie santykius. Apie tikėjimą, laisvę ir meilę. Apie šeimą, kuri pasiryžo palikti viską užnugaryje ir nusipirkti bilietą į vieną pusę. Apie svajones apkeliauti visą pasaulį. Ji apie kelionę į save. Apie blaškymąsi su vyru ir mažu vaiku po svetimą šalį, kuris persipina su pilna atradimų kelione po savo vidų. Apie iššūkius, kurie augina asmenybę. Apie tai, kaip šeimos santykiai kelyje augina santykį su savimi. Pasaulis beribis. Kiekvieno žemėlapio centimetro vis tiek neišmindžiosim. Tačiau tos vietos, kurias aplankėm, kurias pasistengėm suprasti, jos tapo savos. Jos jau mūsų dalis. Tampa taip gera vis ten sugrįžti. Apie kurį čia pasaulį – išorinį ar vidinį? Jau pasimečiau, bet gal nėra jokio skirtumo. Juk viskas – tik energija.. Viskas – tik iliuzija..

Apie autorę spaudoje:

15 min. Interviu

Monika paliko komforto zoną ir su 2-mete dukra leidosi į kelionę po Aziją: „Gyvename svajonių gyvenimą“

Skaityti daugiau ⟶

Lietuvių šeima planų apkeliauti Tailandą neatsisakė ir dėl koronaviruso: čia prasidėjo gyvenimo kelionė

Skaityti daugiau ⟶

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ,
skambinkite +37064820188
arba rašykite el. paštu m.bobiniene@gmail.com

Privatumo politika

PARSISIŲSKITE KNYGOS IŠTRAUKĄ